SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

BERKEMİR YIKIM & Kırım Enkaz

Ankara ve çevresinde yıkım kırım enkaz ve hafriyat işleriniz için: 0532 430 91 19 nolu telefonları arayabilirsiniz. Ankaradaki en çok tercih edilen Yıkım Enkaz ve Harfiyat Firması. Aktepe Yıkım Siteler Ankara

Devamı
image01

BERKEMİR YIKIM

Tel: 0532 430 91 19

Yıkım, Kırım, Enkaz ve Hafriyat İşleriniz Profesyonel ve Usta Ekipmanlarımızca Yapılmaktadır. Komple bina, fabrika ve her türlü yapıların yıkımı yapılır. Bina yıkımı ve moloz kaldırma, Beton kırma işleri yapılır.

Devamı
image02

BERKEMİR YIKIM

Tel: 0532 430 91 19

Bina Yıkımı, Ev yıkım işleri, Fabrika yıkım bozum işleri, Enkaz Hafriyat, İşleri çıkma inşaat malzemeleri, Hurda karşılığı yıkım, Komple bina, fabrika yıkımı yapılır.

Devamı
image03

Hakkımızda

Berkemir yıkım hafriyat olarak, bizler yirmi yıllık bir hafriyat hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz bu hizmetler kapsamında yıkım ve hafriyat konusunda hem çalışanlarımızın hem de çalışma yapılan alanın güvenliğini ön olana almaktayız. Önce can güvenliği sonra mal güvenliğinin sağlanması adına iş güvenliği kapsamında eğitimli yıkım uzmanlarımız ile çalışmalarımızı sağlamaktayız. 20 yıldır süregelen deneyim ve tecrübe ile birlikte siz değerli müşterilerimizin her türlü yıkım ve hafriyat işlerini istendiği şekilde çözümlemekteyiz. Büyük bir firma olarak vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde bina yıkımı, fabrika yıkımı ve otopark yıkımı hizmeti sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön plana alarak, siz değerli müşterilerimizin yıkım ve hafriyat temizliği hususundaki talepleri her koşulda profesyonel bir şekilde karşılanmaktadır. Berkemir yıkım hafriyat olarak, her tülü yıkım işleminde yasal mevzuata uygun olarak hareket edilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak hareket edilmekte olup Ankara yıkım işlemi ile birlikte Ankara iline hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde sağlamaktayız. Her projeye uygun olarak çalışmalarımızdan yararlanabildiğiniz ve bu şekilde yıkım işlerinde ilk aklınıza gelen firma olmaktan mutluluk duyarız.

service 1

Berkemir Yıkım

Yıkım, Kırım Enkaz İşleri. Hurda Karşılığı Yıkm

service 2

Hafriyat İşleri

Yıkım Kırım Hafriyat İşleri

service 3

Enkaz Kaldırma

Yıkım, Kırım, Enkaz ve Hafriyatİşleriniz Profesyonel ve Usta Ekipmanlarımızca Yapılmaktadır.

Biz Kimiz?

20 yıldır süregelen deneyim ve tecrübe ile birlikte siz değerli müşterilerimizin her türlü yıkım ve hafriyat işlerini istendiği şekilde çözümlemekteyiz. Büyük bir firma olarak vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde bina yıkımı, fabrika yıkımı ve otopark yıkımı hizmeti sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön plana alarak, siz değerli müşterilerimizin yıkım ve hafriyat temizliği hususundaki talepleri her koşulda profesyonel bir şekilde karşılanmaktadır.

Bina yıkım, fabrika yıkım ya da otopark yıkım işlemlerinde yıkımın getirmiş olduğu birtakım durumlardan kaynaklı olarak, hurda yığını çıkabilmektedir. Bu hurdaların çoğu molozları içerisinde bulunan demir yığınları olmaktadır. Geri dönüşüme gidebilen her materyal bizler için hurda olarak adlandırılmaktadır. Bu sayede hurdaların çıkarılma işlemi de bina yıkım işlemlerine eklenmektedir.

berkyikim@gmail.com

0 532 430 91 19

Sosyal Medya Adreslerimiz